29 Лютого, 2024 р., 11:35
Відповідно до вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі – Закон) Центральною випробувальною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві розпочато процедуру оцінки впливу на довкілля шляхом розміщення в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (далі – Повідомлення), стосовно здійснення діяльності по збиранню, перевезенню, зберіганню та утилізації небезпечних відходів.
28 Лютого, 2024 р., 11:21
1 березня 2024 року о 9:00 відбудеться зустріч щодо обговорення деяких положень проекту Закону України “Про основні засади ветеранської політики в Україні” за участі представників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та громадськості.
27 Лютого, 2024 р., 09:37
Мрієте долучитися до цифрової трансформації країни та дізнатися, як створюють державні інноваційні проєкти? Подавайтеся на стажування в Мінцифрі! За 3 місяці ознайомитеся з діяльністю Міністерства та зможете попрацювати в кількох відділах.
23 Лютого, 2024 р., 15:16
Освітян запрошують приєднуватися до програми до програми «UNITWIN/Кафедри ЮНЕСКО». Ця програма з 1992 р. сприяє міжнародному міжуніверситетському співробітництву та розширенню інституційного потенціалу шляхом спільної роботи та обміну знаннями у галузі освіти, природничих та соціальних наук, культури та комунікацій.
21 Лютого, 2024 р., 11:09
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НЕМИРІВ - ОЙЛ" 38064343 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля:
06 Лютого, 2024 р., 12:48
30 Січня, 2024 р., 14:49
Повне найменування суб’єкта господарювання: Фізична особа-підприємець Гришин Володимир Миколайович.
30 Січня, 2024 р., 14:44
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: товариство з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» (ТОВ «АВТОБАНСЕРВІС»).
30 Січня, 2024 р., 14:35
Підприємство з іноземними інвестиціями «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» (ПІІ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД»), код ЄДРПОУ 23744453, юр. адреса: 02140, м. Київ, Дарницький р-н, вул. Гришка, 7, тел. (044) 230-09-00, e-mail: info@ua.mcd.com, повідомляє про наміри отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в процесі діяльності закладу громадського харчування №125, який розташований за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, с. Крюківщина, вул. Івана Богуна, 2.
24 Січня, 2024 р., 11:56
Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) продовжує реалізацію проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади» та пропонує скористатися можливістю здійснення перевезень вантажів допомоги, за рахунок проєкту, у громади, які потерпіли від агресії російської федерації та деокуповані громади, а також ті, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб.