​​​​​​​Бучанщина туристична

24 Січня, 2022 р., 10:18
Друзі, на вулиці раптом потеплішало. Але є локація, де можна покататись з високої гірки на тюбінгу навіть коли снігу немає. Вжух! Цілих 80 метрів радощів, сміху та справжнього драйву! Тюбінгова гірка у Добропарк подарує купу позитивних емоцій та незабутніх вражень.
24 Січня, 2022 р., 10:12
А Ви знаєте, що на Київщині можна поєднати гастрономічний туризм з пізнавальним на майстер-класах Школа Сыроделия Ирины Демьянюк. Це перша крафтова сироварня, яка була створена в Київській області та друга в Україні. В 2021 році вона війшла у Дороги вина та смаку Київщини.
24 Січня, 2022 р., 10:06
Друзі, а коли ви в останнє збиралися родиною, щоб спробувати гончарну та ковальску справи, пограти, приготувати смачний куліш на відкритому повітрі, скуштувати крафтові сирочки з молока кози та корівки?
11 Листопада, 2021 р., 15:16
Урочище Бабка, Бучанський район. Метою створення пам‘ятки природи було збереження унікального ландшафту півдня Київського Полісся.
13 Жовтня, 2021 р., 11:44
Будинок графині Уварової був зведений 1902 року київським фабрикантом Септером. Згодом його придбав відомий цукрозаводчик Федір Терещенко для своєї дочки Наталії.
15 Вересня, 2021 р., 13:11
Маєток родини Остен-Сакен (або ж Немішаївський палац), точніше напрочуд фотогенічні руїни, що збереглись від нього, знаходяться на межі смт Немішаєве та села Мироцьке.