07 Вересня, 2023 р., 09:00
6 вересня в Київській області з візитом побувала Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен. Поїздкою регіоном її супроводжували Генеральний прокурор України Андрій Костін та голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко.
07 Вересня, 2023 р., 08:59
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із державним секретарем США Ентоні Блінкеном, який перебуває в нашій країні з візитом.
06 Вересня, 2023 р., 15:57
9 вересня спортивна спільнота відзначатиме День фізичної культури і спорту – свято здорових та цілеспрямованих людей!
06 Вересня, 2023 р., 12:26
06 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів особистий виїзний прийом громадян у селищі Коцюбинське за участю Коцюбинського селищного голови Сергія Даніша.
06 Вересня, 2023 р., 09:56
Триває розвиток експериментального проєкту з розбудови в Україні інституту помічника ветерана в чотирьох областях держави за ініціативи ветеранського відомства. Відомо, що до спершу заявлених чотирьох регіонів держави як учасників проєкту з розбудови інституту помічника ветерана додатково долучаються ще громади Київської, Сумської, Полтавської, Закарпатської областей та столиці. Про це повідомили в Міністерстві у справах ветеранів України.
06 Вересня, 2023 р., 09:54
Під час окупації Київської області загалом було пошкоджено 86 закладів дошкільної освіти. Відбудовувати дитячі садки розпочали одразу після звільнення регіону. Наразі вже відновили повністю та частково зі збереженням функцій життєдіяльності 67 садочків.
06 Вересня, 2023 р., 09:46
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Завершуємо цей день вже в столиці, у Києві. Два дні – Донбас, Запорізька область. 13 бойових бригад.
05 Вересня, 2023 р., 14:55
24,5 тисяч осіб з початку цього року  було охоплено профорієнтаційними послугами Київської обласної служби зайнятості.
05 Вересня, 2023 р., 14:05
05 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС з представниками Немішаєвської, Білогородської, Бородянської громад та представником ДТЕК Київські регіональні електромережі.
05 Вересня, 2023 р., 11:58
5 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.