05 Вересня, 2023 р., 14:05
05 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС з представниками Немішаєвської, Білогородської, Бородянської громад та представником ДТЕК Київські регіональні електромережі.
05 Вересня, 2023 р., 11:58
5 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
05 Вересня, 2023 р., 08:55
Команда Міністерства соціальної політики спільно з Міністерством цифрової трансформації України працює над цифровізацією сфери соціальних послуг. Відтепер на порталі Дія доступні ще чотири соціальні допомоги для сімей з дітьми. Про це повідомили на Урядовому порталі.
05 Вересня, 2023 р., 08:52
Перша леді України Олена Зеленська разом із міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком і головою громадської організації «Безбар'єрність» і керівницею Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України Оксаною Збітнєвою провела прес-конференцію напередодні третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбудеться в Києві 6 вересня.
05 Вересня, 2023 р., 08:51
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні увесь день – із нашими воїнами. Бойові бригади на Донеччині. 109-та окрема бригада тероборони, 110-та окрема механізована, 36-та, 37-ма? 38-ма бригади наших морпіхів, 79-та ДШВ, 53-тя механізована, 59-та мотопіхотна. Кожна – потужна. Всіма пишаюся. І дякую вам за щирість, хлопці! Запорізький напрямок. 148-ма окрема артилерійська, 82-га ДШВ, 71-ша окрема єгерська бригада – дякую вам за службу! Всім!
04 Вересня, 2023 р., 22:36
Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) Зустріч відбулася з участю начальника Бучанського РУ ГУ ДСНС України Юрія Буренка.
04 Вересня, 2023 р., 16:16
Нещодавно Бучанська районна державна (військова) адміністрація передала 11 дронів з тепловізорами Mavic 3T 133-му батальйону 114-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Сьогодні, адміністрація додатково для цих дронів передала підсилювачі сигналу.
04 Вересня, 2023 р., 14:41
06 вересня 2023 року голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов проведе особистий виїзний прийом громадян у селищі Коцюбинське.
04 Вересня, 2023 р., 14:13
04 серпня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації, Данило Мавлянов, провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району.
04 Вересня, 2023 р., 12:58
Сьогодні Данило Мавлянов, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації відвідав урочистий захід в ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.