18 Квітня, 2024 р., 12:10
На Київщині для студентів Макарівського медичного фахового коледжу влаштували день спільнодії «Стійкість молоді – сила нації». Захід відбувся в межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
18 Квітня, 2024 р., 09:11
Дорогий Шарлю, пане Президенте! Дорога Урсуло, пані Президентко! Дорогі колеги! Дякую за вашу увагу до України.
17 Квітня, 2024 р., 16:50
Прогноз погоди на 18 квітня по Київщині + Попередження про небезпечні метеорологічні явища:
17 Квітня, 2024 р., 16:38
16 квітня у с. Горенка відбувся захід з нагоди передачі значної партії обладнання для поводження з відходами 19 громадам Київської, Херсонської, Чернігівської та Миколаївської областей.
17 Квітня, 2024 р., 13:46
Відповідно до українського законодавства, з 1 квітня здійснюється автоматичний перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам за стаж, набутий в останні два роки.
17 Квітня, 2024 р., 11:57
Для посилення економіки та армії українців закликають купувати продукцію національних виробників, а виробників — маркувати свої товари логотипом “Зроблено в Україні”, який з’явився у вільному доступі.
17 Квітня, 2024 р., 11:56
Група «Прозорість та підзвітність» рекомендувала Вишневій громаді направити на експертизу проєктно-кошторисну документацію трьох обʼєктів, тендери за якими викликали резонанс. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
17 Квітня, 2024 р., 09:37
Дорогі українці, українки! Головне за цей день. Перше – була доповідь Сирського та Умєрова. Наша фронтова ситуація, наші захисні дії. Завдання очевидне – максимально стримувати російські штурми та відбивати кожен удар окупанта.
16 Квітня, 2024 р., 16:59
Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, за участі начальника Бучанського районного управління поліції ГУ НП в Київській області Андрія Маланчука та керівництва Бучанського РТЦК та СП, провів нараду з головами Вишневої, Білогородської, Дмитрівської та Борщагівської територіальних громад.