23 Січня, 2024 р., 13:17
В Україні зростає кількість випадків отруєння людей чадним газом і продуктами горіння. За даними екстреної медичної служби починаючи з 1 грудня 2023 по 15 січня 2024 року зафіксовано 103 випадки отруєння чадним газом, 9 людей - загинули.
23 Січня, 2024 р., 13:13
Зметою підтримки людини державою упродовж усього життя, на кожному з його етапів, щоб ця підтримка була вчасною й адресною Міністерство соціальної політики України розвиває Єдину інформаційну систему соціальної сфери.
23 Січня, 2024 р., 12:26
23 січня заступник голови Бучанської районної державної Євген Рибалко та керівник апарату Тетяна Пажитнова провели апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
23 Січня, 2024 р., 08:59
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! День Соборності України. Ще раз вітаю всіх зі святом, із тим, що наш народ, наша держава справді відчули, що таке потенціал соборності та яку силу дає єдність, єдність усього народу. Саме завдяки єдності Україна вистояла в цій війні й захищається від російської навали. І завдяки єдності не лише нашій, але й усіх у світі, хто зрозумів, що несе агресія Росії.
22 Січня, 2024 р., 12:14
Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році.
22 Січня, 2024 р., 12:04
Дорогі громадяни! Рівно 105 років тому саме тут, на Софійській площі у Києві, були проголошені такі рядки: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України».
22 Січня, 2024 р., 12:00
Тривожність і відчуття напруги в тілі — основні наслідки тривалого стресу, згідно з останнім дослідженням Gradus Research за жовтень 2023 року. Ці симптоми — вагома причина звернутися до спеціаліста або свого сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер може надавати підтримку з ментального здоров’я.
22 Січня, 2024 р., 09:54
Нині стратегічно важливим стало все, що допомагає Україні відновлюватися. Про це заявила перша леді Олена Зеленська в інтерв’ю українському телеканалу «Ми – Україна».
22 Січня, 2024 р., 09:51
У 342 школах Київщини в рамках Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч уже розпочалися змагання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
22 Січня, 2024 р., 09:28
Дорогі українці, українки! Завершується ще один тиждень цієї війни та наших активних дій, нашої оборони. Від початку лише цієї доби – вже близько 60 боїв. Найбільш інтенсивно – Авдіївський напрямок, також Бахмутський, Мар’їнський, Купʼянський, Південь нашої держави. Було понад 50 російських обстрілів тільки з реактивних систем залпового вогню, а ще – десятки авіаційних та ракетні удари.