19 Січня, 2024 р., 09:32
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Дуже позитивна, реально надихаюча розмова з Президентом Франції Макроном.
19 Січня, 2024 р., 09:29
18 січня у м. Буча відкрилося нове відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. В урочистому заході з нагоди відкриття взяли участь голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, заступниця голови КОДА Леся Карнаух, голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Лоран Дюпуш, тимчасовий повірений у справах Посольства Франції пан Бенжамен Роріг, заступниця міського голови з питань міжнародної діяльності Аліна Саранюк.
18 Січня, 2024 р., 16:42
МВС створив проект в пам'ять про загиблих у авіакатастрофі під умовною назвою «Борт 54», яка сталася 18 січня 2023 року внаслідок падіння гелікоптера в Броварах.
18 Січня, 2024 р., 10:04
За номером 112 є змога викликати кілька служб реагування, а для осіб з інвалідністю – здійснити виклики за допомогою відеозв’язку. Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.
18 Січня, 2024 р., 10:00
На Київщині розпочався шкільний етап змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Станом на 17 січня змагання вже проходять у 209 закладах освіти.
18 Січня, 2024 р., 09:59
В Мощуні відновили пункт надання медпослуг, який був зруйнований окупантами. Про це на своїй сторінці повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
18 Січня, 2024 р., 09:14
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Головне за сьогоднішній день. Провів Ставку. Оперативний рівень – ситуація на фронті зараз. Доповідали командувачі. Різні напрямки. Схід. Південь. Також північ – протидія диверсійним групам, укріплення кордону.
17 Січня, 2024 р., 16:55
Сьогодні під головуванням Данила Мавлянова, голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, за участю заступників, відбулася нарада з керівниками територіальних громад Бучанського району. Учасниками наради також були керівництво Бучанського РТЦК та СП, військових підрозділів та ДФТГ, керівництво Бучанських РУ ГУ НП та РУ ГУ ДСНС України в Київській області, представники Київського обласного центру допомоги Захисникам України.
17 Січня, 2024 р., 12:34
Для популяризації спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» на Київщині з'явилися власні офіційні сторінки в соціальних мережах – «Пліч-о-пліч шкільні ліги Київщини».
17 Січня, 2024 р., 10:25
Гаряча лінія кризової підтримки — це першомомента допомога для ветеранів, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях.