14 Січня, 2024 р., 22:30
Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Кілька підсумків за цей день.
14 Січня, 2024 р., 20:44
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко разом з головою Бучанської райдержадміністрації Данилом Мавляновим та громадами Бучанського району передали підопічній 114 бригаді ТРО військове обладнання.
12 Січня, 2024 р., 11:28
Нагадуємо про можливості для діячів культури. Встигніть подати заявки на мистецькі програми від Український культурний фонд, а саме:
12 Січня, 2024 р., 11:01
Перш ніж давати поради, дайте людині сказати те, що вона вважає за потрібне, та уважно вислухайте. Так ви дійсно зможете зрозуміти ситуацію та потреби, допомогти заспокоїтися та запропонувати необхідну допомогу.
12 Січня, 2024 р., 10:56
«Зараз музейний простір — не просто вітрини в залах й артефакти у фондах, це — центр освітньої, просвітницької та виховної роботи. Все це втілилося у наративах, реалізованих на базі відновленого краєзнавчого музею міста Ірпеня. Реалізованих за сучасними технологіями та відповідно до потреб громадян», — сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.
12 Січня, 2024 р., 10:49
Українці, що досягли пенсійного віку, (у тому числі й ті, які виїхали за кордон) можуть оформити пенсію дистанційно. Це легко, зручно і заощаджує час.
12 Січня, 2024 р., 10:45
На Київщині триває впровадження пілотного проєкту з переробки відходів, що утворилися внаслідок руйнувань, спричинених бойовими діями. В межах реалізації ініціативи на території області буде працювати 3 лінії з переробки сміття із залученням спеціальної техніки, яку надає Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA). Про це повідомив перший заступник голови КОДА Микола Бойко під час онлайн-наради із представниками органів місцевого самоврядування.
11 Січня, 2024 р., 16:17
Пане Спікере! Пані та панове члени парламенту! Пане Президенте! Пані Прем’єр-міністр! Члени уряду! Я дякую вам за теплу зустріч і за вашу незмінну увагу до України.
11 Січня, 2024 р., 16:14
11 січня відбулось чергове засідання районної комісії з питань огляду закладів освіти Бучанського району.
11 Січня, 2024 р., 09:45
Медичні маски, дотримання дистанції та “локальний карантин” в окремих містах чи областях – це базові протиепідемічні та профілактичні норми, які попри скасування загальнонаціонального карантину через COVID-19 діють в Україні на постійній основі.