17 Січня, 2024 р., 10:22
16 січня в приміщенні Бучанської районної державної (військової) адміністрації проведено нараду щодо впровадження в Бучанському районі спортивної ліги серед дітей різних вікових категорій в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти району.
16 Січня, 2024 р., 14:23
Обережно, міни! Унаслідок війни майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно в прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації..
16 Січня, 2024 р., 14:21
16 січня, за участю першого заступника голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Дениса Денисюка, відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
16 Січня, 2024 р., 10:23
У Київському обласному центрі ментального здоров’я планують створити  навчально-практичний центр. Про це під час пресконференції «Психосоціальна підтримка в закладах охорони здоров‘я» в інформагентстві «Укрінформ» заявила заступниця голови Київської ОДА Леся Карнаух.
16 Січня, 2024 р., 09:40
Президент України Володимир Зеленський і Президентка Швейцарської Конфедерації Віола Амхерд домовилися про початок підготовки до проведення у Швейцарії Глобального саміту миру на рівні лідерів держав.
15 Січня, 2024 р., 10:10
В Єдиній базі знань для ветеранів та їхніх сімей зібрано усю необхідну інформацію про права, пільги і гарантії, які надає держава.
15 Січня, 2024 р., 10:08
Через нездатність перемогти на полі бою Росія не припиняє жорстокі атаки на мирні українські міста і села. Якщо відчуваєте емоційну напругу, страх, паніку чи інші емоції, з якими вам важко впоратися самотужки — зверніться по допомогу до фахівців.
15 Січня, 2024 р., 10:05
Нагадуємо, що у період дії воєнного стану пацієнту з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ можуть оформити тимчасову непрацездатність на п’ять календарних днів дистанційно.
15 Січня, 2024 р., 09:56
Запам’ятайте цей знак, покажіть своїм рідним і знайомим. Можливо, він комусь врятує життя.