30 Червня, 2022 р., 15:47
30 червня Управління гуманітарної політики Бучанської районної державної (військової) адміністрації Київської області спільно з Комунальним некомерційним підприємством Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», керуючись наказом МОЗ України від 15.03.2022 № 488 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо надання екстреної медичної допомоги постраждалим на догоспітальному етапі в умовах бойових дій/воєнного стану», провели навчання для бійців Добровольчих формувань територіальних громад Бучанського району, з метою опанування повного комплексу дій і маніпуляцій з надання домедичної допомоги постраждалим усіма штатними і підручними засобами в умовах бойових дій у зонах активного конфлікту та їх евакуація в безпечну зону.
29 Червня, 2022 р., 14:13
З початком бойових дій в області виникли і нові види афер, де злодії намагаються нажитись на біді громадян чи нових потребах під час воєнного стану.
29 Червня, 2022 р., 12:43
Директорка директорату системного розвитку надання адміністративних послуг Міністерства цифрової трансформації України Олеся Цибулько та голова Славутської громади Василь Сидор передали нам «ЦНАП на колесах» від Славутської громади Хмельницької області.
29 Червня, 2022 р., 12:37
Єднаємось, допомагаємо, підтримуємо.  Саме для цього й існує проєкт «‎Поряд» — портал для тих, хто потребує допомоги та бажає допомогти.
24 Червня, 2022 р., 14:40
24 червня в. о. голови Бучанської районної державної адміністрації Максим Глушак провів засідання позачергової постійної комісії Бучанської районної держаної адміністрації Київської області з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
24 Червня, 2022 р., 13:13
Уклінно дякуємо ЗАХИСНИКАМ нашої країни!!! Кожен з вас Герой, приклад мужності, сили і безмежної любові до рідної землі!
24 Червня, 2022 р., 12:26
Український ветеранський фонд, що є установою сфери управління Міністерстів у справах ветеранів, запустив проєкт із фінансування ветеранського бізнесу та бізнесу родин ветеранів та надає до 20 тисяч гривень для підтримки.
24 Червня, 2022 р., 10:38
У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні Бородянку відвідали учасники  Наглядової Ради Ялтинської Європейської Стратегії (YES). До складу делегації  увійшли Голова Наглядової Ради YES, польський державний і політичний діяч Александр Квасьневский, Посол, Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер, екс-Прем’єр-міністр Швеції Карл Більдт, президентка Республіки  Естонія в 2016-2021 роках Керсті Кальюлайд та інші учасники.
24 Червня, 2022 р., 10:29
Жителі населених пунктів мали можливість отримати консультативну допомогу від місцевої влади. Зокрема у центрах працювали спеціалісти органів місцевого самоврядування зі сфер соціального захисту, архітектури, житлово-комунального господарства та інших.
24 Червня, 2022 р., 10:22
Відповідно до розпорядження Бучанської  районної військової адміністрації від 22.06.2022 № 96/вс, на території Бучанського району дозволено продаж алкоголю, а також алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі з 11:00 до 19:00  в торгових мережах з 11:00 до 22:00 в закладах громадського харчування, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на території району.