11 Квітня, 2024 р., 13:31
Відтепер роботодавці, які найняли внутрішньо переміщену особу, оформляють через портал Дія оновлену компенсацію — змінилися розмір та терміни виплати.
11 Квітня, 2024 р., 13:27
Якщо людина не здатна до самообслуговування через стан здоров’я, вона може отримати послуги з догляду. Такі послуги можуть надаватись як комунальними, недержавними надавачами соціальних послуг, так і фізичними особами на професійній чи непрофесійній основі. Детальніше про те, як оформити догляд за людиною похилого віку чи з інвалідністю – на інфографіці.
11 Квітня, 2024 р., 13:18
11 квітня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов взяв участь у відкритті амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в м. Буча.
11 Квітня, 2024 р., 09:10
Дорогі українці, українки! Коротко про цей день. Провів нараду щодо нашої ракетної програми. Головком, міністр оборони, Мінстратегпром, керівники відповідних підприємств. Серійне виробництво, нові зразки ракет. Деталі не публічні, але в нашої «оборонки» є потрібні результати. І головне, щоб тепер армія реалізувала ці результати. Проговорив сьогодні й поточну ситуацію на передовій із Головкомом. Була також доповідь керівника ГУР.
10 Квітня, 2024 р., 18:51
Незаконні рубки – це заготівля деревини без спеціального дозволу на використання лісових ресурсів (лісорубний квиток). Причини виникнення незаконних рубок:
10 Квітня, 2024 р., 15:35
Сьогодні, під головуванням першого заступника голови Бучанської районної державної адміністрації Дениса Денисюка, відбулося чергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
10 Квітня, 2024 р., 11:49
Відпочинок в «Артеку» був мрією багатьох поколінь українців. Тепер завдяки державі здійснити цю мрію зможуть ще більше дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. І батькам чи опікунам не доведеться за це платити.
10 Квітня, 2024 р., 11:47
З початку 2024 року на Київщині прийнято 218 позитивних грантових рішень на суму понад 52,5 млн грн млн грн, які передбачають створення близько 500 нових робочих місць.
10 Квітня, 2024 р., 11:40
Перша леді взяла участь у Регіональному форумі з питань упровадження реформи шкільного харчування на Рівненщині.
10 Квітня, 2024 р., 11:37
Дорогі українці, українки! Сьогодні – Харків, Харківщина. Багато питань для міста, для області. Був на будівництві фортифікацій. Дуже важливе посилення цього напрямку. Російські терористи повинні бачити, що Харківщина зміцнюється.