18 Вересня, 2023 р., 14:53
Уряд схвалив проєкт Закону про Державний бюджет України на 2024 рік, який згодом буде передано до Верховної Ради.
18 Вересня, 2023 р., 14:50
Усе більше українських сімей сьогодні задумуються про те, щоб всиновити дитину. При цьому понад 14 тис. дітей наразі перебувають на обліку з усиновлення.
18 Вересня, 2023 р., 14:46
Від початку повномасштабної війни близько 50 тисяч українців втратили одну або кілька кінцівок. Щоденні фізичні вправи потрібні для реабілітації людей з ампутацією, оскільки вони покращують фізичний та моральний стан. Важливо, щоб українці мали цілодобовий доступ до тренувань і могли виконати їх у будь-якому зручному місці.
18 Вересня, 2023 р., 14:43
Запрошуємо вас долучитися до заходів Київського обласного центру зайнятості. Наші фахівці підготували майстер-класи, семінари та тренінги з питань зайнятості, створення успішного резюме, проведення співбесіди з роботодавцем та правильного пошуку роботи. Під час заходів ви маєте можливість:
18 Вересня, 2023 р., 12:40
20 вересня 2023 року голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов проведе особисти виїзний прийом громадян у смт Немішаєве.
18 Вересня, 2023 р., 09:00
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Хочу сьогодні подякувати.
17 Вересня, 2023 р., 12:34
Вітаю вас з професійним святом!
17 Вересня, 2023 р., 12:31
«Людина героїчної професії» – так кажуть про тих, чия службова діяльність безпосередньо пов’язана з щоденним ризиком.
16 Вересня, 2023 р., 20:06
Сьогодні голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом із головою Київської ОВА Русланом Кравченком та Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним взяли участь в урочистому відкритті Ірпінського ліцею №3 Ірпінської міської ради.
16 Вересня, 2023 р., 20:01
Сьогодні Ірпінь відзначає день міста. З нагоди свята голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом із голової Киїської обласної державної адміністрації Русланом Кравченком, міським головою Олександром Маркушином, запрошеними гостями та містянами зібралися на площі біля Ірпінської міської ради щоб вшанувати загиблих мешканців цього міста, всіх воїнів-героїв, які віддали своє життя захищаючи його свободу та подякувати тим, хто зараз захищає нашу незалежність на бойових позиціях.