04 Вересня, 2023 р., 14:41
06 вересня 2023 року голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов проведе особистий виїзний прийом громадян у селищі Коцюбинське.
04 Вересня, 2023 р., 14:13
04 серпня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації, Данило Мавлянов, провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району.
04 Вересня, 2023 р., 12:58
Сьогодні Данило Мавлянов, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації відвідав урочистий захід в ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.
04 Вересня, 2023 р., 10:46
Є різні вправи і способи, які допомагають нам відволікатися від тривожних думок, але немає єдиного правильного способу для всіх. Хтось починає прибирати, хтось танцює, а хтось іде дихати повітрям. Ми відпускаємо важкі думки в русі.
04 Вересня, 2023 р., 10:44
Роботодавці, які працевлаштовують безробітних осіб, можуть отримати наступні компенсації:
04 Вересня, 2023 р., 08:58
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Після завершення тижня хочеться сказати кілька речей. Перше: Україна стала сильнішою. У нас є нові домовленості з партнерами щодо оборонних пакетів. І, до речі, сьогодні в розмові з Президентом Франції Макроном ми обговорили, яке нове постачання здатне допомогти нашим воїнам.
01 Вересня, 2023 р., 15:38
У День знань відновив повноцінну роботу Ситняківський ліцей у Макарівській громаді. Заклад освіти капітально відремонтували після пошкоджень унаслідок повномасштабного вторгнення рф.
01 Вересня, 2023 р., 15:36
У новому форматі відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
01 Вересня, 2023 р., 14:12
 Міністерство культури та інформаційної політики України повідомляє про початок підготовки до Тижня громадянського суспільства.
01 Вересня, 2023 р., 12:09
Завдяки волонтерам та Бучанській міській раді, Бучанська районна державна (військова) адміністрація передала автомобіль швидкої медичної допомоги 133-му батальйону ТРО ЗСУ. Автомобіль стане невід'ємною частиною медичного обладнання батальйону, допомагаючи рятувати життя наших військових.