20 Вересня, 2023 р., 12:42
20 вересня заступник голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації Євген Рибалко провів особистий виїзний прийом громадян у селищі Немішаєве за участю начальника відділу комунікацій та взаємодії з органами місцевого самоврядування адміністрації Богдана Легіня.
20 Вересня, 2023 р., 11:54
Відновила роботу відбудована Мостищенська філія ліцею № 1 Гостомельської селищної ради Бучанського району. Заклад освіти значно постраждав під час активних бойових дій на Київщині та окупації регіону.
20 Вересня, 2023 р., 09:09
Що сказати, щоб близькій людині стало трохи легше? Як дати їй зрозуміти, що вона не сама, і що може відкритися?
20 Вересня, 2023 р., 09:06
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про Єдиний соціальний реєстр (ЄСР). Документ розробили народні депутати Комітету з питань цифрової трансформації Верховної Ради України за консультативної підтримки фахівців Мінсоцполітики. Він покликаний об’єднати всіх отримувачів соціальної підтримки в одну базу даних і таким чином пришвидшити та оптимізувати процес призначення різних видів соціальної підтримки населенню.
20 Вересня, 2023 р., 09:02
Дуже дякую! Я вітаю всіх, хто підтримує спільні зусилля! І я обіцяю: якщо будемо по-справжньому об'єднані, ми зможемо гарантувати справедливий мир для всіх народів. Ба більше, єдність може запобігти війнам.
19 Вересня, 2023 р., 15:09
19 вересня, від імені голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, перший заступник Денис Денисюк вручив подяку Благодійному фонду «Смайл Юкрейн», Стоматологічній клініці «Прожейко Дентал студіо» за активну життєву позицію, плідну працю, благодійну допомогу, підтримку мешканців Бучанського району та надання стоматологічної допомоги жителям модульних містечок громад району.
19 Вересня, 2023 р., 10:52
19 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
19 Вересня, 2023 р., 10:07
ГО «Інститут Республіка» проведе публічні консультації громадян, юридичних осіб, чиє житло було пошкоджене, або знищене внаслідок збройної агресії росії проти України.
18 Вересня, 2023 р., 17:51
18 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації разом із головою Київської обласної державної адміністрації Русланом Кравченком, заступником міністра з питань стратегічних галузей промисловості Тимуром Ткаченком, Білогородським сільським головою Антоном Овсієнком відвідали Білогородський ліцей №2.