09 Вересня, 2021 р., 10:43
Профільний Комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт №5742 «Про внесення змін до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» щодо впорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад» для розгляду в першому читанні. Йдеться, зокрема, про удосконалення порядку укладення договорів про співробітництво тергромад.
09 Вересня, 2021 р., 10:37
Мета проєкту - розказати іноземній аудиторії про українські явища та постаті, що залишили слід у світовій культурі, але не завжди відомі за кордоном як українські.
09 Вересня, 2021 р., 10:35
Згідно з контрактом, який НАК «Нафтогаз України» пропонує теплокомуненерго, ціна на блакитне паливо для комунальних підприємств становить 7,42 грн за кубічний метр. Це дозволяє місцевим керівникам не підвищувати ціни на тепло для населення в цьому опалювальному сезоні. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 8 вересня.
09 Вересня, 2021 р., 10:33
Минулої середи на засіданні Уряду було внесено низку змін до положень про Міністерство культури та інформаційної політики, про Державне агентство розвитку туризму та про Міністерство інфраструктури.
09 Вересня, 2021 р., 10:32
Захворювання на коронавірус виявили в 116 жителів Київщини. Серед них – 10 дітей. У розрізі районів ситуація виглядає так:
09 Вересня, 2021 р., 10:21
У рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво", на трасі М-06 Київ-Чоп поблизу села Стоянка зараз триває будівництво транспортної розв’язки.
08 Вересня, 2021 р., 13:54
Першокласники разом із випускниками та батьками комунального закладу «Здвижівська гімназія № 14" Бучанської громади долучилися до акції «Зростаємо разом» у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна” та з ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна.
08 Вересня, 2021 р., 13:20
Захворювання на коронавірус виявили в 87 жителів Київщини. У розрізі районів ситуація виглядає так:
08 Вересня, 2021 р., 09:16
Верховна Рада підтримала у другому читанні зміни до Закону України «Про індустріальні парки». Документ покликаний створити нові стимули для  регіонального розвитку та стати двигуном для залучення інвестицій.  «За» проголосували 290 народних обранців. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
08 Вересня, 2021 р., 09:07
Українські громади отримали право управляти власними земельними ресурсами – тож наразі перед ними стоять амбітні завдання у цій площині та нові вимоги до планування територій на місцевому рівні. На цьому наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.