15 Вересня, 2021 р., 15:24
Проєкт бюджету 2022 передбачає встановлення мінімальної заробітної плати для лікарів на рівні 20 тисяч гривень та 13,5 тисячі гривень — для середніх медичних працівників.
15 Вересня, 2021 р., 15:20
Інтерв'ю Віце-президента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анни Б'єрде «Основним викликом для України залишається вихід на стійке економічне зростання».
15 Вересня, 2021 р., 15:03
14 вересня у с. Шпитьки Дмитрівської громади Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко  взяв участь у робочій зустрічі з Віце-президенткою Світового банку по регіону Європи та Центральної Азії Анною Б'єрде,  регіональним директором Світового банку у справах країн Східної Європи Арупом Банерджі, лідером програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні Бахером Ель-Хіфнаві.
15 Вересня, 2021 р., 14:58
14 вересня в рамках реалізації програми Президента «Здорова Україна» заступник голови Максим Петльований взяв участь відкритті локацій соціального проекту «Активні парки - локації здорової України» за участі начальника Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Сергія Тимофєєва, керівництва та виконавчих комітетів Немішаївської, Бородянської, Пісківської, Макарівської, Ірпінської, Коцюбинської та Білогородської громад.
15 Вересня, 2021 р., 11:59
З метою розвитку туризму Київської області в м. Боярка, за адресою вул. Хрещатик, 86, 21 та 22 вересня відбудеться дводенний тренінг «Навчання з написання проєктів для одержання грантів» для представників ОТГ.
15 Вересня, 2021 р., 11:43
14 вересня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко привітав жителів Петропавлівської Борщагівки зі святом - 524-річчя з нагоди дня села, та під час урочистої частини заходу вручив державну відзнаку Верховної Ради України голові Борщагівської сільської ради Олесю Кудрику за заслуги перед народом України, який на своїй професійній ниві зробив суттєвий внесок у розбудову громади.
14 Вересня, 2021 р., 16:20
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що над територіями лісових та сільськогосподарських угідь Київської області, окрім водних об’єктів та населених пунктів, за допомогою авіації з 13.09.2021 розпочато розповсюдження поживних принад з вакциною проти сказу тварин – пероральна імунізація диких м’ясоїдних. В залежності від погодних умов зазначений захід може тривати протягом 1-2 тижнів.
14 Вересня, 2021 р., 15:40
Міністерство освіти і науки, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів, UNDP Ukraine/ПРООН в Україні та Проект ЄС/ПРООН EU4EMBLAS запрошують школи України долучитися до акції з нагоди Міжнародного дня чистих берегів. Реєстрація триватиме до 18 вересня 2021 року, водночас місць для реєстрації – лише 50.
14 Вересня, 2021 р., 15:39
Цього року мінімальна заробітна плата зросте на 500 грн, зростання також передбачене наступного року. Про це повідомив під час прес-конференції 14 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
14 Вересня, 2021 р., 15:21
Захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини. Серед них – восьмеро дітей. У розрізі Бучанського району ситуація виглядає так: 22 особи, у т.ч. 4 дітей (смт. Бородянка – 5, смт. Немішаєве – 1, м. Буча – 1, смт. Ворзель – 1, м. Ірпінь – 11 (з них 4 дітей), с. Білогородка – 1, с. Софіївська Борщагівка – 1, с. Шпитьки – 1).