14 Вересня, 2021 р., 15:14
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлює нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.
14 Вересня, 2021 р., 14:55
Вчителі, учні та батьки КЗ "Макарівський багатопрофільний ліцей" Макарівської селищної ради активно долучилися до акції "Монетки дітям", аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
14 Вересня, 2021 р., 09:42
13 вересня 2021 року Україна отримала від Бельгії легендарне науково-дослідне судно «Бельгіка». Цілком функціональне судно Уряд Бельгії передав Українському науковому центру екології моря Міндовкілля.
14 Вересня, 2021 р., 09:30
13 вересня 2021 року в присутності Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Віцепрезидента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анни Б’єрде відбулося підписання Угоди про позику щодо фінансування інвестиційного проєкту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» у розмірі 200 млн доларів США.
14 Вересня, 2021 р., 08:44
День міста це свято, яке об'єднує всіх жителів разом. У цей день можна зібратися в колі нових і старих друзів, відвідати рідних, згадати особисті історії, а ввечері відправитися разом у чудову подорож творчості мешканців рідного міста!
13 Вересня, 2021 р., 13:54
З нагоди 80-річчя з дня заснування селища Коцюбинське голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко побував на святковому заході, де привітати мешканців Коцюбинського з ювілеєм. Це невеличке охайне селище славиться своєю неповторною хоча ще такою молодою культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.
13 Вересня, 2021 р., 13:43
Захворювання на коронавірус виявили в 29 жителів Київщини. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 12 вересня.
13 Вересня, 2021 р., 11:41
80-річчя села Коцюбинське цього року прийшло не лише із щедрим сонечком , а й щасливими усмішками малечі, їхніх батьків, вихователів та, навіть, бабусів і дідусів. Не жарти ж - відкриття другого корпусу дитячого садочку на 110 дітей. Чекали цього дня довгих три десятки літ і, 11 вересня голова Бучанської райдержадміністрації взяв участь у відкритті цього дошкільного навчального закладу.
13 Вересня, 2021 р., 08:21
Минулого тижня учні 1-Д класу КЗ "Макарівський багатопрофільний ліцей" Макарівської селищної ради разом зі своїми батьками та класним керівником Михайловою Світланою взяли участь у Всеукраїнській акції «Зростаємо разом».
11 Вересня, 2021 р., 15:07
Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.