29 Липня, 2021 р., 09:58
Фінансова децентралізація створила можливості для реалізації територіальними громадами проєктів з оновлення соціальної інфраструктури. Найближчим часом сотні об’єктів будуть здані в експлуатацію, повідомив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко на форумі «Україна 30. Децентралізація».
29 Липня, 2021 р., 09:55
Нова система місцевого самоврядування має формуватись на засадах децентралізації. А також — згідно положень Європейської Хартії місцевого самоврядування, головна ідея якої полягає в ефективному розв’язанні проблем саме  на місцях. Про це зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час виступу на форумі «Україна 30. Децентралізація».
29 Липня, 2021 р., 09:11
ВАКЦИНАЦІЯ В БУЧАНСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ. Розповідаємо, де можна отримати щеплення.
29 Липня, 2021 р., 09:02
28 липня відбулося засідання комісії з питань символіки Бучанського району. За участі Голови Миколи Ляшенка, працівників райдержадміністрації та депутатів Бучанської районної Ради в черговий раз розглядали проєкти герба, прапора, туристичного логотипу та стел на в’їздах.
29 Липня, 2021 р., 08:55
У с. Синяк Бучанського району Київської області аграрії розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур. У порівнянні з минулим роком врожай обіцяє бути вагомим!
29 Липня, 2021 р., 08:21
26 липня голова Бучанської районної державної адміністрації Микола Ляшенко провів нараду з керівниками центрів первинної та вторинної медичної допомоги Бучанського району. Обговорили питання контролю щодо масового щеплення населення Бучанського району проти гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території району.
25 Липня, 2021 р., 15:34
Прийміть щирі вітання з першою річницею утворення району. Рік тому Верховна Рада проголосувала за новиий адміністративно-територіальний устрій України – на карті з‘явився великий Бучанський район.
24 Липня, 2021 р., 15:43
24 липня на території парку “Київська Русь” у селі Копачів Обухівського району відбулося святкування 1033-ї річниці Дня Хрещення Руси-України.
23 Липня, 2021 р., 15:39
23 липня в Бучанській районній державній адміністрації відбулися громадські обговорення щодо розроблення містобудівної документації «Детальний план території щодо будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Ковель – Ягодин (М-07) до автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) (орієнтовною площею 285 га) на території Бучанського району Київської області».