03 Серпня, 2021 р., 08:48
21 серпня на подвір’ї Національного музею історії України вперше відбудеться Фестиваль «ЕТНІКА», що збере найкращих майстрів народних художніх промислів з усієї України. 47 носіїв унікальних традиційних технік представлять свої роботи: автентичні й водночас актуальні для молодих українців. Захід приурочено до 30-річчя незалежності України.
03 Серпня, 2021 р., 08:33
24 серпня 2021 року в місті Києві вперше відбудеться фестиваль "Пульс Гідності" з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
03 Серпня, 2021 р., 08:00
Завдяки спільним заходам Бучанської районної державної адміністрації та Бородянської селищної ради було забезпечено централізоване підвезення 30 мешканців віддалених населених пунктів громади до Бородянського центру первинної медико-санітарної допомоги, який розташований за адресою смт. Бородянка, вул. Семашка, 3 Е.
02 Серпня, 2021 р., 16:33
Президент Володимир Зеленський презентував заходи до ювілейного Дня Незалежності України.
02 Серпня, 2021 р., 16:28
Завдяки активній взаємодії Бучанської районної державної адміністрації та Білогородської селищної ради сьогодні, 2 серпня, Білогородська медична амбулаторія загальної практики - сімейної медицини за адресою с. Білогородка, вул. Володимирська, 17 проводить щеплення населення вакциною "Moderna" проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.
02 Серпня, 2021 р., 08:22
Бучанська районна державна адміністрація, на чолі з Ляшенко Миколою Миколайовичем, спільно з забудовником ЖК «Чайка» – девелоперською компанією «ОМОКС», на чолі з Кулагіним Олексієм Володимировичем, та медичним центром «Чайка» під керівництвом Левченко Надії Віталіївни організували для мешканців житлового комплексу проведення першого етапу вакцинації від коронавірусної хвороби вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
02 Серпня, 2021 р., 08:15
З метою інспектування процесу щеплення населення Макарівської територіальної громади проти гострої респіраторної хвороби COVID – 19 30 липня 2021 року заступник голови Бучанської районної державної адміністрації Максим Петльований відвідав КНП "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги", який знаходиться за адресою м. Макарів, вул. Богдана Хмельницького, 62-А (корпус 2).
30 Липня, 2021 р., 13:22
Президент України підписав Закон про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост (законопроект №4535).
30 Липня, 2021 р., 13:16
Сьогодні, 30 липня, Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
29 Липня, 2021 р., 12:46
Після завершення другого етапу децентралізації в Україні необхідно здійснити детальний аудит і виправити допущені помилки та наявні прорахунки. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація», що триває у Києві.