21 Листопада, 2023 р., 15:30
Сьогодні, 21 листопада, в селі Романівка через річку Ірпінь відкрили новий міст. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
21 Листопада, 2023 р., 15:29
Бучанська районна державна (військова) адміністрація, за підтримки Андрія Куциби, кіберспортивної організації “Cyberbay” та голови громадської організації «Єдина спільна громада» Степана Жупана, передала автомобіль для сил протиповітряної оборони. Автомобіль допоможе посилити безпеку та підтримку обороноздатності нашого району та Київщини.
21 Листопада, 2023 р., 12:28
День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».
21 Листопада, 2023 р., 11:28
22 листопада 2023 року голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов проведе особистий виїзний прийом громадян у смт Бородянка.
21 Листопада, 2023 р., 11:09
Гідність, честь і воля – слова, які викарбувані на серці кожного українця.
21 Листопада, 2023 р., 11:09
Міністерством культури та інформаційної політики України розпочато формування Наглядової ради Українського культурного фонду (далі - Наглядова рада Фонду). Відповідно до Закону України «Про Український культурний фонд», одним із органів управління Українського культурного фонду є Наглядова рада Фонду.
21 Листопада, 2023 р., 10:09
Йдеться про компенсаційні програми для роботодавців, які працевлаштовують за направленням служби зайнятості безробітних певних категорій. Наразі можна розраховувати на 3 види компенсацій.
21 Листопада, 2023 р., 09:17
Проходьте безоплатне навчання та отримуйте грант на власну справу — Міністерство цифрової трансформації України запускає освітньо-грантову програму "Початок для підприємиць". Вона допоможе тим, хто лише починає шлях у бізнесі, і тим, хто вже має свій продукт.
21 Листопада, 2023 р., 09:13
Підтримка у громаді – це важлива ланка у забезпеченні соціального захисту сім’ї військовозобов’язаного, військовослужбовця на всіх етапах служби, ветерана та їхніх родин.
21 Листопада, 2023 р., 09:10
Новий шкільний сезон залишив старі виклики для дітей, що повертаються в навчальні заклади, – загрози обстрілів і часте перебування в сховищах.