14 Листопада, 2023 р., 10:36
14 листопада голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів щотижневу апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
14 Листопада, 2023 р., 09:15
У Київській обласній військовій адміністрації в рамках діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність» провели чергову розширену нараду щодо забезпечення прозорості, підзвітності, управління та якості процесу відбудови житла на Київщині. Нарада відбулася за участі підрядників, які відбудовують обʼєкти за кошти UNITED24,  представників робочої групи «Прозорість та підзвітність», Спостережної ради з питань відбудови.
14 Листопада, 2023 р., 09:04
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Головне за цей день. Зустрівся з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим – сьогодні його день, день народження, 80 років.
13 Листопада, 2023 р., 14:54
У Київській області з візитом побувала Міністерка фінансів Королівства Швеція Елізабет Свантессон. Вона відвідала низку населених пунктів, які зазнали руйнувань під час активних бойових дій та окупації регіону. Про це повідомили в Управлінні міжнародного співробітництва Київської ОВА.
13 Листопада, 2023 р., 14:50
Запорука нашої перемоги – постійна допомога військовим, які виборюють мир для кожного з нас
13 Листопада, 2023 р., 14:49
 Пошук роботи – це теж робота. Одне з основних правил, які варто пам’ятати розпочинаючи пошуки саме “своєї” роботи.
13 Листопада, 2023 р., 11:54
Переживати за близьку людину під час війни – це нормально! Але важливо розуміти, що ви також є частиною підтримки для партнера/партнерки і варто потурбуватись про власний ресурс, щоб ваше спілкування не було тотальною мукою для вас обох.
13 Листопада, 2023 р., 11:52
У зв'язку з тим, що багато пенсіонерів звертаються із питаннями про необхідність проходження фізичної ідентифікації, роз'яснюємо ключові моменти.
13 Листопада, 2023 р., 09:41
15 листопада 2023 року голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов проведе особисти виїзний прийом громадян у смт Макарів.
13 Листопада, 2023 р., 09:11
Продовжується набір до 114-ї окремої бригади територіальної оборони Збройні Сили України. Запрошуємо разом з побратимами захищати свій дім та країну!