01 Листопада, 2023 р., 16:49
У рамках антикорупційної політики в Київській обласній військовій адміністрації відбувся семінар щодо принципів забезпечення прозорості та запобігання корупційним ризикам під час публічних закупівель. Захід організував Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області.
01 Листопада, 2023 р., 10:16
Сьогодні, 1 листопада, у районі пройдуть роботи із знищення вибухонебезпечних предметів.
01 Листопада, 2023 р., 10:14
Бучанська районна державна (військова) адміністрація, за підтримки Андрія Куциби, кіберспортивної організації “Cyberbay” та громадської організації «Єдина спільна громада», передала для сил ППО два автомобіля Nissan Navara. Ця ініціатива допоможе забезпечити безпеку та підтримку обороноздатності нашого району та Київської області.
01 Листопада, 2023 р., 10:12
Відповідне розпорядження № 990-р від 27 жовтня 2023 року опублікували на сайті Кабінету Міністрів України.
01 Листопада, 2023 р., 10:11
Відділи обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за 9 місяців прийняли понад 329 тисяч осіб та надали майже 340 тисяч послуг. Про це повідомили під час засідання колегії Головного управління ПФУ в Київській області.
01 Листопада, 2023 р., 09:19
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні було кілька важливих подій. Перше – Ставка. Сьогодні Міжнародний день Чорного моря – спеціальний день, присвячений нашому регіону, нашій спільній із партнерами акваторії. На Ставці першим питанням розглянули саме це – роботу наших експортних коридорів, захист Півдня України – наших міст, наших портів від російських атак.
31 Жовтня, 2023 р., 16:50
31 жовтня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання постійної комісії Бучанської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
31 Жовтня, 2023 р., 13:08
1 листопада о 13:00 відбудеться презентація програми, що має на меті популяризувати англійську мову як мову міжнародного спілкування в Україні.
31 Жовтня, 2023 р., 13:04
Протягом останніх двох років Єдина інформаційна система соціальної сфери (ЄІССС) працювала як експериментальний проєкт, який завершився в лютому цього року. За цей час було впроваджено потужний функціонал: Єдиний соціальний реєстр, базові підсистеми, запущено соцвиплати, зокрема постраждалим від підриву Каховської ГЕС, а також сервіси для ВПО.
31 Жовтня, 2023 р., 13:03
31 жовтня під головуванням Данила Мавлянова, голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, відбулася нарада з головами територіальних громад району, керівництвом військових підрозділів та ДФТГ. Учасниками наради також було керівництво поліції та ДСНС району.