01 Лютого, 2024 р., 13:20
19 родин вимушених переселенців, які втратили своє житло через російську агресію, відсьогодні мають нові оселі. В селі Михайлівка-Рубежівка силами Ірпінської міськради, благодійного фонду «ЖИТЛО для ВПО» та польської компанії «Dom Development» реконструювали старий гуртожиток. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
01 Лютого, 2024 р., 11:16
Чемпіони надихають майбутніх переможців  у шкільних лігах Київщини. У команді амбасадорів області – 10 іменитих та досвідчених спортсменів. Амбасадори підтримують команди, беруть участь у тренуваннях та діляться своїм досвідом.
01 Лютого, 2024 р., 09:27
Перша леді України Олена Зеленська в межах візиту до Латвійської Республіки для участі в міжнародній конференції «Війна Росії проти дітей», присвяченій поверненню депортованих юних українців,  зустрілася з першою леді Латвії у 2019–2023 роках Андрою Левіте та Президентом Латвії у 2019–2023 роках Егілсом Левітсом.
01 Лютого, 2024 р., 09:24
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Зараз є хороша новина. Саме таких новин ми всі чекаємо. Сьогодні вдалося звільнити з російського полону ще 207 українців. 180 рядових і сержантів. 27 офіцерів. Майже половина – захисники Маріуполя.
01 Лютого, 2024 р., 09:14
Що для кожного з нас ментальне здоров’я? Письменник і журналіст Марк Лівін розповідає, що опорою йому слугують уміння розпізнавати свої емоції, а ще — відпочинок, зокрема якісний час наодинці.
01 Лютого, 2024 р., 09:08
У рамках співпраці з НСЗУ Національна служба здоров'я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, які послуги для перевірки зору можна отримати безкоштовно в офтальмолога.
31 Січня, 2024 р., 09:22
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт електромереж, 31 січня 2024 року, у окремих населених пунктах вказаних громад, часково буде відсутнє електропостачання.
31 Січня, 2024 р., 09:20
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Щойно говорив із Президентом Фінляндії. Дуже тепла розмова. Подякував йому за підтримку України, наших людей, нашої оборони. Відзначив, як багато Фінляндія зробила для власної безпеки – історичні речі – і для безпеки всієї Європи.
30 Січня, 2024 р., 14:54
Уряд розширив можливості призначення допомоги малозабезпеченим. Йдеться, зокрема, і про українців, які повертаються з-за кордону, ще не встигли працевлаштуватися в Україні й не мають джерел доходів.