24 Січня, 2024 р., 10:13
Голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко разом із Верховним комісаром ООН у справах біженців Філіппо Гранді, Послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі, Керівницею Офісу Генерального Директорату Європейської Комісії з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту населення Клаудією Амарал, Представницею УВКБ ООН в Україні  Кароліною Ліндхольм Біллінг відвідали Горенку та Ірпінь на Київщині. Тут УВКБ ООН разом з міжнародними партнерами допомагають відновлювати та ремонтувати будинки для людей, чиї оселі були пошкоджені або знищені внаслідок війни.
24 Січня, 2024 р., 09:44
Дорогі українці, українки! Перше – щодо російського удару вранці. Майже 40 ракет різних типів – черговий комбінований удар, щоб спробувати обійти нашу систему ППО. Значну частину ракет вдалося збити. На жаль, є влучання.
23 Січня, 2024 р., 16:23
З метою інформування населення з безпекових питань у рамках кампанії ДСНС та ЮНІСЕФ створені відеоролики щодо правил безпечної поведінки з генераторами, газовими пальниками, системою пічного опалення та свічками у разі відсутності електроенергії і тепла:
23 Січня, 2024 р., 16:16
23 січня за участі заступника голови Бучанської районної державної адміністрації Євгена Рибалка та голови Ради ВПО Бучанського району Ковальової Марини відбулося чергове засідання Ради з питань ВПО.
23 Січня, 2024 р., 16:15
Стартував прийом заявок для участі в Конкурсі стипендій у розмірі до 500 доларів США на короткострокові навчальні програми або курси в межах Програми реінтеграції ветеранів IREX. Про це організатори повідомили у Facebook.
23 Січня, 2024 р., 13:17
В Україні зростає кількість випадків отруєння людей чадним газом і продуктами горіння. За даними екстреної медичної служби починаючи з 1 грудня 2023 по 15 січня 2024 року зафіксовано 103 випадки отруєння чадним газом, 9 людей - загинули.
23 Січня, 2024 р., 13:13
Зметою підтримки людини державою упродовж усього життя, на кожному з його етапів, щоб ця підтримка була вчасною й адресною Міністерство соціальної політики України розвиває Єдину інформаційну систему соціальної сфери.
23 Січня, 2024 р., 12:26
23 січня заступник голови Бучанської районної державної Євген Рибалко та керівник апарату Тетяна Пажитнова провели апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
23 Січня, 2024 р., 08:59
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! День Соборності України. Ще раз вітаю всіх зі святом, із тим, що наш народ, наша держава справді відчули, що таке потенціал соборності та яку силу дає єдність, єдність усього народу. Саме завдяки єдності Україна вистояла в цій війні й захищається від російської навали. І завдяки єдності не лише нашій, але й усіх у світі, хто зрозумів, що несе агресія Росії.
22 Січня, 2024 р., 12:14
Щороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році.