22 Січня, 2024 р., 12:04
Дорогі громадяни! Рівно 105 років тому саме тут, на Софійській площі у Києві, були проголошені такі рядки: «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України».
22 Січня, 2024 р., 12:00
Тривожність і відчуття напруги в тілі — основні наслідки тривалого стресу, згідно з останнім дослідженням Gradus Research за жовтень 2023 року. Ці симптоми — вагома причина звернутися до спеціаліста або свого сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP і тепер може надавати підтримку з ментального здоров’я.
22 Січня, 2024 р., 09:54
Нині стратегічно важливим стало все, що допомагає Україні відновлюватися. Про це заявила перша леді Олена Зеленська в інтерв’ю українському телеканалу «Ми – Україна».
22 Січня, 2024 р., 09:51
У 342 школах Київщини в рамках Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч уже розпочалися змагання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
22 Січня, 2024 р., 09:28
Дорогі українці, українки! Завершується ще один тиждень цієї війни та наших активних дій, нашої оборони. Від початку лише цієї доби – вже близько 60 боїв. Найбільш інтенсивно – Авдіївський напрямок, також Бахмутський, Мар’їнський, Купʼянський, Південь нашої держави. Було понад 50 російських обстрілів тільки з реактивних систем залпового вогню, а ще – десятки авіаційних та ракетні удари.
19 Січня, 2024 р., 15:11
Одержувачі житлових субсидій чи пільг можуть отримувати такі виплати у відділенні поштового зв’язку або на банківський рахунок.
19 Січня, 2024 р., 14:52
Перша леді України Олена Зеленська звернулася до учасників першого у 2024 році регіонального форуму щодо впровадження  реформи шкільного харчування.
19 Січня, 2024 р., 14:49
Знайомимось із учасниками першого етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч від Київщини. Бородянський академічний ліцей у змаганнях із баскетболу представляє команда «Гроза». У ній грають учні 8-11 класів: три Нікіти, Богдан, Тимофій, Єгор, Владислав, Ярослав та Олександр.
19 Січня, 2024 р., 09:32
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Коротко про цей день. Дуже позитивна, реально надихаюча розмова з Президентом Франції Макроном.
19 Січня, 2024 р., 09:29
18 січня у м. Буча відкрилося нове відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. В урочистому заході з нагоди відкриття взяли участь голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов, заступниця голови КОДА Леся Карнаух, голова правління UKRSIBBANK BNP Paribas Group Лоран Дюпуш, тимчасовий повірений у справах Посольства Франції пан Бенжамен Роріг, заступниця міського голови з питань міжнародної діяльності Аліна Саранюк.