11 Січня, 2024 р., 16:17
Пане Спікере! Пані та панове члени парламенту! Пане Президенте! Пані Прем’єр-міністр! Члени уряду! Я дякую вам за теплу зустріч і за вашу незмінну увагу до України.
11 Січня, 2024 р., 16:14
11 січня відбулось чергове засідання районної комісії з питань огляду закладів освіти Бучанського району.
11 Січня, 2024 р., 09:45
Медичні маски, дотримання дистанції та “локальний карантин” в окремих містах чи областях – це базові протиепідемічні та профілактичні норми, які попри скасування загальнонаціонального карантину через COVID-19 діють в Україні на постійній основі.
11 Січня, 2024 р., 09:38
Діти з інвалідністю та люди, що мають інвалідність з дитинства, мають право на соціальну допомогу. Вона призначається на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи (МСЕК).
11 Січня, 2024 р., 09:35
Вітаю тебе, Вільнюсе! Вітаю тебе, народе Литви! Напередодні кілька днів була особливо холодна погода у Вільнюсі. І кілька наступних днів теж можуть бути дуже холодними. Але сьогодні значно потеплішало, і це дуже символічно. Коли ми разом, навіть холод відступає.
11 Січня, 2024 р., 09:10
В Київській області триває реєстрація шкільних команд для участі у спортивних змаганнях «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-опліч». Станом на 10 січня вже зареєструвалися 437 команд, які представляють 43 громади області.
10 Січня, 2024 р., 16:49
Перша леді України Олена Зеленська підбила підсумки року діяльності Фундації.
10 Січня, 2024 р., 09:32
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Перше – Ставка. Сьогодні було особливе засідання – за безпосередньої, очної участі всіх основних командувачів і керівників операцій.
09 Січня, 2024 р., 15:53
Проблеми з ментальним здоров’ям може переживати кожен. Від депресії, постійного стресу, безсоння, емоційного дисбалансу, на жаль, ніхто не застрахований. Особливо зараз, в умовах тривалої виснажливої повномасштабної війни.
09 Січня, 2024 р., 15:50
У місті Буча триває відновлення житлових об’єктів, пошкоджених під час активних бойових дій та окупації регіону. Зокрема, коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії триває капітальний ремонт 70-квартирного житлового будинку на вулиці Нове шосе, 5.