15 Квітня, 2024 р., 10:53
В перші дні повномасштабного наступу добровольці не думали про “оформлення свого статусу”.
15 Квітня, 2024 р., 10:47
Чи то нова серія улюбленого подкасту, чи випадковий фільм — багато хто з нас не може заснути без фонового шуму.
15 Квітня, 2024 р., 10:32
У третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг на Київщині вже взяли участь 1360 школярів. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.
15 Квітня, 2024 р., 09:41
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогоднішній день, як і кожен день цієї війни, почався з результатів наших захисників неба. За минулу ніч вдалося збити 10 «шахедів» із десяти, застосованих росіянами.
13 Квітня, 2024 р., 11:21
«Майже півтора місяця пройшло зі старту ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні». В її основі — філософія всебічної підтримки вітчизняного бізнесу», — зауважив Денис Шмигаль.
12 Квітня, 2024 р., 19:21
12 квітня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом із головами обʼєднаних територіальних громад району взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбулося під головуванням Президента України В. Зеленського. На засіданні були присутні голови усіх обласних та районних військових адміністрацій, голови обласних рад, голови районних рад та міські, селищні та сільські голови.
12 Квітня, 2024 р., 17:41
Президент України Володимир Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад у Чернівцях.
12 Квітня, 2024 р., 17:17
Третій етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч зі спортивного орієнтування відбувся в Ірпені.
12 Квітня, 2024 р., 11:36
22 березня цього року в застосунку Дія запрацював новий сервіс — єДокумент про освіту. Він інтегрований з Реєстром документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).
12 Квітня, 2024 р., 11:33
Група «Прозорість та підзвітність» вивчає резонансні закупівлі у Вишневій громаді. Йдеться про дві тендерні закупівлі. Зокрема, щодо будівництва протирадіаційного укриття на території ліцею «Лідер» у селі Крюківщина, а також повторний тендер щодо реконструкції старого кінотеатру у Вишневому під приміщення мерії.