05 Листопада, 2021 р., 14:36
На Київщині на предмет дотримання протиепідемічних норм «червоної» зони вже перевірили 593 громадських заклади. Лише за вчора проконтролювали роботу 229-ти об’єктів. І серед них виявили 217 порушників.
05 Листопада, 2021 р., 09:59
4 листопада голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко провів зустріч з асистентом директора з питань Європи американської організації MANNA Worldwide Кері Кондракі. Це християнська організація, що фокусується на піклування про неспроможних дітей в 50 + країнам по всьому світу. Їх місія полягає в рятуванні дітей від бідності і голоду.
05 Листопада, 2021 р., 09:48
Прийміть вітання з нагоди професійного свята.
05 Листопада, 2021 р., 09:44
Працівники служби у справах дітей та сім’ї Бучанської районної державної адміністрації 04 листопада взяли участь в онлайн – тренінгу «Медіація як соціальна послуга. Основні поняття. Принципи дії».
04 Листопада, 2021 р., 14:45
Новий спортмайданчик «Активний парк – локація здорової України» офіційно відкрито 4 листопада на теренах Бучанського району у смт Гостомель в парку «Щасливий».
04 Листопада, 2021 р., 14:02
03 листопада відкрилась ще одна поліцейська станція у Бучанському районі.
04 Листопада, 2021 р., 13:43
У залі пленарних засідань у Глазго, наповненому звуками природи - щебетанням птахів та шелестом листя, 110 країн, на частку яких припадає 85 % лісів планети, підписали Декларацію СОР26. Вони взяли на себе зобов'язання до 2030 року зупинити процес втрати лісового покриву та розпочати його відновлення.
04 Листопада, 2021 р., 08:40
Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко взяв участь у онлайн нараді, під час якої розглядалося питання стимулювання процесу приватизації об’єктів незавершеного будівництва Київської області та проведення аудиту державного майна Київської області, що використовується не за цільовим призначенням.
04 Листопада, 2021 р., 08:33
3 листопада голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко спільно із заступником голови Бучанської райдержадміністрації Максимом Петльованим здійснив інспекцію місць для вакцинації від коронавірусної інфекції в декількох пунктах щеплень Бучанського району з метою виявлення проблемних питань та оптимізації роботи цих пунктів. Із входженням Київщини до «червоної» зони кількість бажаючих вакцинуватися зросла врази, що призвело до перенавантаження роботи пунктів щеплень.
03 Листопада, 2021 р., 15:29
Вихідними лісівники Державного підприємства "Клавдієвське лісове господарство" разом із місцевими громадами долучились до загальнонаціональної толоки "Створюємо ліси разом" у співпраці з Акцією "Висадження дерев 1 мільйоном людей за 1 добу" у рамках глобального проекту Greening of the Planet.