01 Листопада, 2021 р., 09:36
Читайте 201-й випуск Євроінтеграційного дайджесту від Офіс Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
01 Листопада, 2021 р., 09:35
В держбюджеті 2021 року достатньо коштів на виплату субсидій у цьому році, а також для проведення перших платежів на початку наступного року всім, хто потребує допомоги. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко в ефірі одного з українських телеканалів.
01 Листопада, 2021 р., 09:28
Захворювання на коронавірус виявили в 396 жителів Київщини. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 31 жовтня.
01 Листопада, 2021 р., 09:26
Раніше у застосунку потрібно було підписувати запит на сертифікат Дія.Підписом та обличчям. На порталі використовували електронний ключ та Photo ID.
31 Жовтня, 2021 р., 18:40
Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко разом із заступником голови Бучанської райдержадміністрації Максимом Петльованим взяв участь у загальнонаціональній толоці «Створюємо ліси разом», яка відбулась у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту Greening of the Planet. Головний захід на Київщині відбувся в лісових масивах Тетерівського лісгоспу, де в кварталі 68 Пісківського лісництва гуртом, об‘єднавши зусилля висадили понад 10 тис. сіянців сосни та берези.
29 Жовтня, 2021 р., 10:44
27 жовтня представниками Києво-Святошинського районного центру зайнятості проведено виїзний захід в Борщагівську територіальну громаду.
28 Жовтня, 2021 р., 16:01
28 жовтня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко провів позачергове засідання постійної комісії Бучанської райдержадміністрації Київської області з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
28 Жовтня, 2021 р., 13:42
Сьогодні, 28 жовтня, Україна відзначає важливу дату у своїй історії — День визволення від нацистських загарбників, національне свято, пов'язане з вигнанням військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
28 Жовтня, 2021 р., 13:21
Захворювання на коронавірус виявили в 906 жителів Київщини, в тому числі 86 дітей. Такими є дані Київського обласного центру контролю та профілактики хвороб за минулу добу, 27 жовтня.
28 Жовтня, 2021 р., 12:10
Із 00 год. 00 хв. 30 жовтня Київщина ввійде до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Це означає, що з суботи в регіоні почнуть діяти посилені обмежувальні заходи. Проте вони не будуть стосуватись тих, хто пройшов повний курс вакцинації і має зелений «COVID»-сертифікат або негативний результат ПЛР-тесту.