05 Жовтня, 2021 р., 14:44
Школа з Київщини в числі найкращих за результатами конкурсу «Вакциновані й відкриті» Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, а також магазин гаджетів та аксесуарів «Цитрус» провели всеукраїнський конкурс «Вакциновані й відкриті» серед закладів освіти.
05 Жовтня, 2021 р., 10:25
Першим заступником голови Бучанської райдержадміністрації Андрієм Діхтяруком 4 жовтня проведено засідання призовної комісії з питань організації та проведення в Бучанському районі призову громадян України на строкову службу до Збройних Сил України у жовтні-грудні 2021 року.
04 Жовтня, 2021 р., 14:10
Здорові діти і зелена країна - це майбутнє України. В рамках програми Президента “Зелена країна”, яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за 3 роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років, Міндовкілля разом із Держлісагентством проводять благодійну акцію.
04 Жовтня, 2021 р., 13:49
Субсидії, починаючи з травня 2021 року, надаються винятково у готівковій формі, а зекономлені кошти можна використовувати на власні потреби. Про це сказав заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.
04 Жовтня, 2021 р., 11:01
Захворювання на коронавірус виявили в 106 жителів Київщини. Серед них – дев’ятеро дітей. У розрізі Бучанського району – 32 особи, в т.ч. 2 дітей (Бородянська СТГ –11 (смт Бородянка -1, с. Нова Буда-2, с. Нове Залісся-3, с. Нова Гребля -1, с. Берестянка-1, с. Качали-1, с.Шибене-2), Немішаївська ОТГ- 10, в т.ч. 2 дітей (смт Немішаєве-6, смт. Клавдієво -3, з них 2 дітей, с. Микуличі-1), Гостомельська ОТГ– 1 (с.Горенка), Вишнева МТГ – 1 (м.Вишневе), Дмитрівська ОТГ –1 (с.Любимівка), Борщагівська СТГ – 8 ( с.Софіївська Борщагівка -7, с. Чайки -1)).
01 Жовтня, 2021 р., 20:46
На запрошення директора Бузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дмитрівської громади Сергія Харитончика заступник голови Бучанської районної державної адміністрації Максим Петльований, керуюча справами Тетяна Пажитнова, начальник управління гуманітарної політики Ярослава Полякова відвідали цей навчальний заклад.
01 Жовтня, 2021 р., 15:17
1 жовтня завершились навчальні збори військовозобов’язаних та резервістів підрозділів територіальної оборони Бучанського району, що проходили на базі дитячого санаторію  «Ластівка» з 22 вересня.
01 Жовтня, 2021 р., 13:52
Захворювання на коронавірус виявили в 413 жителів Київщини. Серед них – 51 дитина.
01 Жовтня, 2021 р., 13:43
30 вересня акція проходила у Бузівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Дмитрівської громади. Заступник голови Бучанської райдержадміністрації Максим Петльований разом з керівником апарату Тетяною Пажитновою, начальником управління гуманітарної політики Ярославою Поляковою, Головою Дмитрівської сільської ради Тарасом Дідичем, заступником Голови сільради Христиною Сідаковою, директором школи Сергієм Харитончиком, заступником директора школи Світланою Гоцуляк та школярами посадили сосни, ялини та липи.
30 Вересня, 2021 р., 11:40
29 серпня в с. Шпитьки Дмитрівської громади голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко разом з начальником управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергєм Тимофєєвим офіційно відкрити «активний парк» для мешканців села.