29 Вересня, 2021 р., 09:34
29 вересня Україна вшановує  пам'ять  жертв  масових убивств у  Бабиному Яру.  Цьогоріч виповнюються 80-ті роковини від дня початку трагедії 1941-1943 років в окупованому нацистами Києві.
29 Вересня, 2021 р., 09:14
Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа.
29 Вересня, 2021 р., 09:13
Марина Лазебна, Міністер соціальної політики, взяла участь у публічній дискусії на тему «Накопичувальна пенсія - українська мрія чи реальність?», організованою Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С»
29 Вересня, 2021 р., 08:59
Продовжується добра традиція саджати дерева на шкільних та прилеглих територіях разом зі школярами в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна" та екологічної акції для першокласників "Зростаймо разом" за ініціативи Голови Київської ОДА Василь Володін.
28 Вересня, 2021 р., 14:57
Продовжуємо інформувати громадян про житлові субсидії. Сьогодні поговоримо про встановлення права на їх отримання.
28 Вересня, 2021 р., 14:55
Лише за місяць портал ЕкоСистема відвідало 3 тис. користувачів. Найбільш популярними ресурсами стали е-ПЗФ, е-Ліс та е-Відходи.
28 Вересня, 2021 р., 14:52
У Київській обласній державній адміністрації презентували “Цифрову Академію Київщини”. Розробили освітній проєкт в Департаменті економіки та цифровізації КОДА. Навчання проходитиме на базі регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області.
28 Вересня, 2021 р., 14:50
На Київщині почала працювати перша бізнес-школа “Dream & Do in Kyiv Region”. Її запустили в роботу в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва.
28 Вересня, 2021 р., 14:38
28 вересня 2021 року на території Бучанської райдержадміністрації за адресою м. Буча, вул. Інститутська, 22 було «жарко». Тут відбулися навчальні заходи окремого батальйону територіальної оборони Бучанського району із залученням та участю резервістів.
28 Вересня, 2021 р., 10:34
Директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрій Іванов провів робочу зустріч з заступником начальника Бучанського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Романом Микитенко.