28 Вересня, 2021 р., 14:38
28 вересня 2021 року на території Бучанської райдержадміністрації за адресою м. Буча, вул. Інститутська, 22 було «жарко». Тут відбулися навчальні заходи окремого батальйону територіальної оборони Бучанського району із залученням та участю резервістів.
28 Вересня, 2021 р., 10:34
Директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості Андрій Іванов провів робочу зустріч з заступником начальника Бучанського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Романом Микитенко.
28 Вересня, 2021 р., 09:52
В рамках проведення екологічної акції для першокласників "Зростаймо разом" у с. Загальцівці Бородянської територіальної громади, 27 вересня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко разом із заступником голови Бучанської райдержадміністрації Максимом Петльованим відвідав Загальцівський заклад освіти I-III ступенів - заклад дошкільної освіти, де зараз проводяться ремонтні роботи за кошти Київського обласного бюджету.
28 Вересня, 2021 р., 09:47
Вихідними у новому корпусі СК «Доброволець», що знаходиться у с. Святопетрівське, відбувся чемпіонат Київської області з козацького двобою, присвячений пам’яті героям «Небесної сотні».
28 Вересня, 2021 р., 09:25
В рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського "Зелена країна", за ініціативи голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, продовжується екологічна акція для першокласників "Зростаймо разом".
27 Вересня, 2021 р., 16:18
28 вересня 2021 року у вівторок на території Бучанської районної державної адміністрації (м. Буча, вул. Інститутська, 22) відбудуться навчальні заходи районного 133 – го окремого батальйону територіальної оборони Бучанського району із залученням та участю резервістів.
27 Вересня, 2021 р., 15:23
27 вересня відбулася робоча зустріч голови Бучанської райдержадміністрації Миколи Ляшенка з головою Бучанської районної ради Володимиром Дубасом з питань підготовки до чергового засідання сесії районної ради.
27 Вересня, 2021 р., 15:20
25 вересня голова Бучанської райдержадміністрації побував на урочистостях з нагоди Дня Вишневої міської громади, де привітав жителів та гостей м. Вишневе і с. Крюківщина зі святом, та зауважив, що громада з кожним днем стає все більш комфортнішою та привабливішою для життя, роботи, відпочинку та творчості всіх, хто в ній мешкає та працює.
26 Вересня, 2021 р., 16:04
24 вересня продовжилися навчання територіальної оборони Бучанського району на полігоні для стрільби, де офіцери та резервісти, спільно з військовослужбовцями терцентрів комплектування та соціальної підтримки виконували вправи зі стрільб.
24 Вересня, 2021 р., 15:18
Продовжується збирання зернових та зернобобових культур, яке проведено на площі 10,6 млн га при врожайності 43,8 ц/га, намолочено 46,4 млн тонн зерна.