24 Вересня, 2021 р., 08:35
23 вересня розпочалися навчання з резервістами та військовозобов’язаними 133-ої окремої бригади територіальної оборони Бучанського району, що триватимуть до 1 жовтня.
23 Вересня, 2021 р., 14:53
Відсьогодні, 23 вересня, Київщина перейшла до «жовтої» зони епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим повноцінно працюватимуть тільки ті навчальні заклади в області, де вакциновано понад 80% людей у колективі. Виключення становлять лише дитсадки, 1-4 класи шкіл і спеціальні заклади освіти.
23 Вересня, 2021 р., 10:02
Читайте 196-й випуск Євроінтеграційного дайджесту від Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
23 Вересня, 2021 р., 09:55
Із 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв'язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет https://t.me/SerhiyShkarlet/321.
23 Вересня, 2021 р., 09:38
22 вересня під час проведення тренінгу із підприємництва «Як стати самодостатньою підприємницею і зберегти життєвий баланс» Голова Бучанськоі райдержадміністрації Микола Ляшенко провів робочу зустріч з радником Посольства Литви в Україні Ґєдрюсом Ґраніцкасом та директоркою ГО «East European Cooperation» Беатріче Белявців.
22 Вересня, 2021 р., 14:33
«Асоціація підприємців-ветеранів АТО» спільно з Торгово-промисловою палатою України (ТПП) та Міністерством у справах ветеранів України оголосили про початок семінарів для ветеранів-підприємців щодо створення та розвитку власної справи.
22 Вересня, 2021 р., 14:27
В рамках реалізації президентської програми «Здорова Україна», 22 вересня Борщагівська та Вишнева громади приєднались до проєкту «Активні парки – локації здорової України».
22 Вересня, 2021 р., 14:10
21 вересня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко взяв участь у святкуванні Дня села Дмитрівка, де привітав жителів та гостей зі святковою подією.
22 Вересня, 2021 р., 11:13
Сьогодні, 21 вересня, Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання деяких нестандартних форм зайнятості”. За це рішення проголосували 327 народних депутатів.
22 Вересня, 2021 р., 11:00
Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua.