29 Серпня, 2021 р., 17:58
29 серпня заступник голови Бучанскої райдержадміністрації Максим Петльований привітав студентів першого курсу Відокремленого структурного підрозділу «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з нагоди прийдешнього свята дня знань.
29 Серпня, 2021 р., 17:55
Минулої суботи, на запрошення Народної депутатки Ольги Василевської-Смаглюк, голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко взяв участь у прийомі громадян Бучанської громади у приміщенні Бучанської міської ради.
29 Серпня, 2021 р., 12:53
Пам’ятаємо про подвиги українських воїнів, які ціною власного життя довели, що український народ – нескорений!
29 Серпня, 2021 р., 12:51
Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко привітав жителів села Святопетрівське з Днем села!
29 Серпня, 2021 р., 12:48
28 серпня Голова Бучанської райлержадміністрації Микола Ляшенко провів виїздну нараду з керівниками Бучанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з питань організації та проведення в Бучанському районі Київської області призову у жовтні-грудні 2021 року та основних питань з організації територіальної оборони в Бучанському районі Київської області.
27 Серпня, 2021 р., 16:45
27 серпня голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко відкрив Шаховий фестиваль Бучанського району, який триватиме по 28 серпня у СК "Доброволець" с. Святопетрівське.
27 Серпня, 2021 р., 11:05
Для якісного задоволення кадрових потреб та ефективного підбору персоналу на замовлення роботодавця, в приміщенні Києво - Святошинського районного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для Києво-Святошинського відділу державної установи «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я».
27 Серпня, 2021 р., 10:39
26 серпня відбулися установчі збори з формування складу громадської ради при Бучанській райдержадміністрації.
26 Серпня, 2021 р., 20:58
З нагоди святкування Дня незалежності України відбулися урочисті нагородження мешканців Бучанського району за вагомий внесок у розвиток громад Бучанського району Київської області, які були організовані за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
26 Серпня, 2021 р., 20:52
У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна” голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ініціював із 1 вересня у школах Київщини акцію «Зростаємо разом».