26 Серпня, 2021 р., 20:51
Допомога при народженні дитини – це державна допомога, яка надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною на території України.
26 Серпня, 2021 р., 20:34
З нагоди 30-ї річниці незалежності України відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного комплексу "Академія спорту" в м. Буча.
26 Серпня, 2021 р., 20:27
На запрошення святкування Дня Незалежності України, заступник голови Бучанської райдержадміністрації Денис Денисюк взяв участь у заході та сердечно привітав з цим дорогим і важливим святом мешканців Білогородської громади, побажав мирного неба над головою, міцного здоров’я, благополуччя, наснаги й творчості у праці з подальшої розбудови громади.
26 Серпня, 2021 р., 20:25
24 серпня, з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України, за сприяння міністерства у справах ветеранів України, у м. Київ відбувся Марш захисників України.
24 Серпня, 2021 р., 12:56
Щиро вітаю Вас з 30-ю річницею Незалежності України!
23 Серпня, 2021 р., 11:45
Державний Прапор України - найбільша святиня для кожного українця.
20 Серпня, 2021 р., 16:48
20 серпня, разом з головою Київської облдержадміністрації Василем Володіним, народним депутатом Андрієм Клочко, Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним, голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко взяв участь у відкритті 6-ї станції очищення та знезалізнення води в м. Ірпінь.
20 Серпня, 2021 р., 16:44
Голова Бучанської райдержадміністрації Микола Ляшенко та перший заступник голови Бучанської райдержадміністрації Андрій Діхтярук взяли участь у Національному студентському форумі "Освіта, лідерство, відповідальність", який відбувся на базі Університету державної фіскальної служби України - м. Ірпінь.
19 Серпня, 2021 р., 20:48
24 серпня, на День Незалежності, на Київщині заплановане відкриття сучасної Академії спорту. Вона розташована в Бучі і була реалізована в рамках програми Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво.
19 Серпня, 2021 р., 20:26
22-24 серпня у Національному музеї народної архітектури та побуту України проходитиме всеукраїнський фестиваль-виставка народно-художніх промислів та туристичних маршрутів «Мандруй Україною».