25 Жовтня, 2023 р., 09:29
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє, що з травня 2023 року розпочав свою роботу Контакт-центр – єдиний безкоштовний багатоканальний телефон «гарячої лінії» Головного управління, за номером 0 800 505 780.
25 Жовтня, 2023 р., 09:11
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні насичений день, багато міжнародної роботи. Відбувся черговий саміт Кримської платформи, її парламентського виміру. Перший такий саміт був проведений торік у Хорватії, тепер другий – у Чехії. Я вдячний нашим чеським партнерам за допомогу в організації саміту.
24 Жовтня, 2023 р., 17:15
24 жовтня Вишнівська міська лікарня приймала гостей у зв’язку з встановленням на її території та введенням в експлуатацію енергоефективної станції сонячних панелей, підсиленої акумуляторами.
24 Жовтня, 2023 р., 15:08
Сьогодні в Ірпінському управлінні Бучанської філії Київської обласної служби зайнятості відбулося засідання, присвячене інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громади Бучанського району та адаптації ВПО на ринку праці за сприяння служби зайнятості.
24 Жовтня, 2023 р., 14:28
Цього тижня в Макарові та Ірпені відбудуться комісійні перевірки об’єктів, які відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.
24 Жовтня, 2023 р., 11:48
Група Нафтогаз запускає Лінію довіри в новому форматі. Її робота буде здійснюватися незалежною експертною компанією. Це забезпечить анонімність повідомлень та захист інформації про заявників та/або викривачів.
24 Жовтня, 2023 р., 11:12
24 жовтня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів щотижневу апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
24 Жовтня, 2023 р., 09:02
У Бучі на Київщині ввели в експлуатацію новий корпус екстреної допомоги. Сучасний та комфортний побутовий модульний корпус екстреної допомоги звели завдяки Угорській екуменічній службі.
24 Жовтня, 2023 р., 09:01
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткий звіт за цей день. Провів Ставку. Питання, по суті, єдине – ситуація на всіх наших напрямках.
23 Жовтня, 2023 р., 14:36
Наші фахівці підготували для вас майстер-класи, семінари та тренінги з питань зайнятості, створення резюме, проведення співбесіди з роботодавцем та успішного пошуку роботи. Долучайтеся до наших заходів та відкривайте для себе цікавий всесвіт українського ринку праці. У вас є нагода навчитися усьому необхідному для успішного працевлаштування та почати будувати успішну кар'єру.