28 Вересня, 2023 р., 17:15
28 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов разом із головою Дмирівської сільської ради Тарасом Дідичем взяли участь в заході з нагоди Дня захисників та захисниць України та Дня вчителя, які вся Україна святкуватиме 1 жовтня.
28 Вересня, 2023 р., 14:32
Сьогодні під головуванням Данила Мавлянова, голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації відбулось чергове засідання комісії з визначення розмірів збитків, які будуть заподіяні власникам землі та землекористувачам, державним підприємствам лісового господарства у зв’язку з будівництвом Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва (ділянка від автодороги Київ-Ковель-Ягодин (М-07) до автодороги Київ-Чоп (М-06).
28 Вересня, 2023 р., 12:13
112 – це «єдине вікно» для звернення громадян, які опинилися у надзвичайній ситуації. Воно використовується як альтернатива гарячим лініям 101, 102, 103 та 104, дозволяючи не витрачати час на те, щоб дзвонити у кожну службу окремо.
28 Вересня, 2023 р., 12:09
У Бучанському районі може бути гучно - повідомляє Київська обласна державна (військова) адміністрація.
28 Вересня, 2023 р., 09:42
2024-ий буде вже третім роком, в який Україна через повномасштабне вторгнення не може провести повноцінне зовнішнє оцінювання для вступників. Український центр оцінювання якості освіти вже відпрацював схему проведення національного мультипредметного тесту. Однак цьогоріч очікуються певні зміни.
28 Вересня, 2023 р., 09:37
Вулиця Вокзальна в місті Буча є однією з найбільш постраждалих внаслідок збройної агресії рф. На початку повномасштабного вторгнення там велися запеклі бої і вулиця була практично вся знищена. Зокрема, значно постраждав багатоквартирний будинок за адресою: вул. Вокзальна, 101.
28 Вересня, 2023 р., 09:04
Дорогі українці, українки! Короткий звіт за цей день – довгий і насичений, багато нарад, різні зустрічі… Ранковий селектор – доповіді військових, СБУ, МВС. Зокрема, щодо російських обстрілів та ліквідації їхніх наслідків.
27 Вересня, 2023 р., 18:28
Бучанська районна державна (військова) адміністрація разом зі Службою у справах дітей та сім’ї РДА передала продукти харчування та засоби гігієни до дитячого будинку сімейного типу Антонюків, які проживають в с. Бузова та виховують 7 статусних дітей.
27 Вересня, 2023 р., 15:49
27 вересня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів позачергове засідання постійної комісії Бучанської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
27 Вересня, 2023 р., 10:54