09 Жовтня, 2023 р., 09:19
Дорогі українці, українки! Сьогодні говорив з Прем’єр-міністром Ізраїлю Нетаньягу. Висловив співчуття через численні втрати від удару терористів. Прем’єр-міністр поінформував про ситуацію станом на зараз та дії сил оборони й безпеки Ізраїлю.
07 Жовтня, 2023 р., 19:30
Начальник КОВА Руслан Кравченко днями провів оперативну нараду з керівниками правоохоронних органів області, представниками НАЗК, головами районних військових адміністрацій. Метою заходу є ефективна боротьба на всіх рівнях із корупцією.
06 Жовтня, 2023 р., 19:06
В Ірпені на Гостомельському шосе відновлюють ще один багатоквартирний житловий об'єкт. Капітальний ремонт виконують за рахунок коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. У будинку на 42 квартири до війни мешкали 126 людей.
06 Жовтня, 2023 р., 19:04
6 жовтня під головуванням Данила Мавлянова, голови Бучанської районної державної (військової) адміністрації, відбулося позачергове засідання постійної комісії Бучанської РДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Серед учасників засідання були голови ОТГ району, керівники Бучанської та Києво-Святошинської окружної прокуратури.
06 Жовтня, 2023 р., 10:12
Як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими? Про це дізнаємось уже 6 жовтня о 12:00 на Всеукраїнському уроці медіаграмотності. Захід організовують для школярів 5-11 класів, їхніх батьків і вчителів. Ви можете переглянути урок у своїх школах або ж приєднатися до трансляції разом із близькими!
06 Жовтня, 2023 р., 10:10
Війна триває. Кожного дня на вулицях більшає людей з протезами або без кінцівок.
06 Жовтня, 2023 р., 08:58
Дорогі українці, українки! Завершуємо цей довгий і насичений день. День саміту Європейської політичної спільноти. Багато зустрічей, важливі переговори.
05 Жовтня, 2023 р., 10:30
Щоб мінімізувати ризик натрапити на шахрая, дотримуйтесь таких порад:
05 Жовтня, 2023 р., 09:24
За програмою єВідновлення в українців, чиє житло було зруйноване через російську агресію, вже відображаються житлові сертифікати в Дії. Із листопада їх можна використати для купівлі нової домівки. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.
05 Жовтня, 2023 р., 09:21
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткий звіт за цей день. Були різні наради, і серед головних – нарада з керівником ГУР. Змістовна. Про хороші речі для України – дещо важливе в безпекових питаннях нам вдалося. Деталі – пізніше.