04 Жовтня, 2023 р., 13:22
Українці, які мають вклади в банках, що збанкрутували, зможуть повернути кошти за кілька кліків у Дії. Мінцифра та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб запускають спільну послугу. Тепер, щоб повернути гроші, не треба ходити по установах та заповнювати папери. Подайте заяву в застосунку — і кошти надійдуть на картку єПідтримка.
04 Жовтня, 2023 р., 13:20
У фокусі – посилення життєстійкості українців та соціальний супровід військовослужбовців і їхніх родин на базі підрозділів Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine.
04 Жовтня, 2023 р., 13:17
На Київщині триває відбудова житлових об’єктів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Одним із них є багатоквартирний житловий будинок в Ірпені на вулиці Котляревського. В будинку є 149 квартир, до початку повномасштабного вторгнення там мешкали 380 людей.
04 Жовтня, 2023 р., 13:13
Бучанська районна державна (військова) адміністрація та Служба у справах дітей та сім’ї передала гуманітарну допомогу у вигляді одягу Благодійній організації «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД „СКЕЛЯ ПОРЯТУНКУ“», яка діє у селищі Гостомель.
04 Жовтня, 2023 р., 09:30
Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко й зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.
04 Жовтня, 2023 р., 09:06
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Сьогодні – у Харківській області. Куп’янський та Лиманський напрямки, потім місто Харків. Наші воїни, бойові бригади, командувачі.
03 Жовтня, 2023 р., 13:33
Сьогодні Данило Мавлянов, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації, разом із першим заступником Денисом Денисюком, відвідали Державний податковий університет в м.Ірпінь та взяли участь в урочистому засіданні Вченої ради Університету.
03 Жовтня, 2023 р., 12:38
Сьогодні, 3 жовтня, у районі пройдуть роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів.
03 Жовтня, 2023 р., 10:10
Бучанське районне управління ДСНС України у Київській області повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 року № 690 «Деякі питання забезпечення функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки» (далі – Постанова № 690) затверджено порядок функціонування та ведення Державного електронного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки та внесено зміни до порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».
03 Жовтня, 2023 р., 10:08
Цьогоріч національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України і Суспільне мовлення за підтримки ПРООН організують «Всеукраїнський урок єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими» для 5-11 класів, їхніх батьків і вчителів.