03 Жовтня, 2023 р., 09:56
Пане Боррелю! Пані та панове! Шановні присутні! Я радий вітати вас в Україні й відзначити той факт, що робота інституцій Євросоюзу та європейських представників в Україні та з Україною стала вже цілком звичною.
02 Жовтня, 2023 р., 18:50
Бучанська районна державна (військова) адміністрація передала мобільним вогневим групам 11 прожекторів з метою захисту об’єктів критичної інфраструктури під час ймовірних атак ворога. Спільними крокам рухаємося до перемоги!
02 Жовтня, 2023 р., 13:51
02 жовтня, з нагоди Дня захисників та захисниць України, Данило Мавлянов, голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації відвідав одну з воєнних частин району для участі в урочистому заході.
02 Жовтня, 2023 р., 12:08
Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня». Протягом наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.
02 Жовтня, 2023 р., 09:39
Під час війни багато українців, на жаль, стикаються з проблемою втрати чи пошкодження документів.
02 Жовтня, 2023 р., 09:35
Ця Служба як центральний орган виконавчої влади реалізовуватиме  державну політику у сфері захисту прав дітей, соціальної підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання та усиновлення. Сьогодні в Україні більше 7,5 млн дітей, які всі страждають від впливу російської агресії. Також понад 65 тис. дітей в Україні є сиротами чи позбавлені батьківського піклування. Незалежно від того, де виховуються діти - в рідній, чи прийомній родині, усі вони потребують соціальної підтримки.
02 Жовтня, 2023 р., 09:33
Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Сьогодні вже можемо оцінити головний підсумок цього тижня для нашої «оборонки». Почався справді новий етап розвитку української оборонної промисловості.
01 Жовтня, 2023 р., 18:48
Зараз, коли наша країна в стані повномасштабної війни, внесок бійців тероборони важко переоцінити.
01 Жовтня, 2023 р., 15:21
1 жовтня Данило Мавлянов разом із Коцюбинським селищним головою Сергієм Данішем взяв участь в урочистому відкритті меморіалу «Воїни світла» з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України.
01 Жовтня, 2023 р., 15:20
З нагоди цього особливого дня, я хочу висловити Вам найглибшу повагу та подяку за Вашу невимовну відданість та самопожертву в ім'я нашої країни.