10 Жовтня, 2023 р., 11:22
10 жовтня голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов провів апаратну нараду з працівниками структурних підрозділів адміністрації.
10 Жовтня, 2023 р., 09:07
На сайті ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» опубліковано дашборд, який допоможе знайти та візуалізувати інформацію про підприємства, які виробляють протезно-ортопедичні вироби. Про це повідомили на Урядовому порталі.
10 Жовтня, 2023 р., 09:05
При Київській обласній військовій адміністрації створена робоча група «Прозорість та підзвітність». До її складу увійдуть представники правоохоронних органів, НАЗК та інших антикорупційних інституцій. Буде сформовано пакет конкретних антикорупційних заходів, які виконуватимуть КОВА, всі райони та громади Київщини.
10 Жовтня, 2023 р., 09:03
Бажаю здоровʼя, шановні українці, українки! Сьогодні був дуже насичений день. Різні наради, і серед них особливо важливі ті, що стосуються нової міжнародної ситуації.
09 Жовтня, 2023 р., 11:18
Бучанська районна державна (військова) адміністрація для сил протиповітряної оборони передала безпілотний літальний апарат для виконання бойових завдань.
09 Жовтня, 2023 р., 09:27
11 жовтня 2023 року голова Бучанської районної державної (військової) адміністрації Данило Мавлянов проведе особисти виїзний прийом громадян у смт Гостомель. Прийом громадян триватиме з 10:00 до 12:00 год., у приміщенні Гостомельської селищної військової адміністрації (актова зала).
09 Жовтня, 2023 р., 09:23
В Україні стартував місяць кібербезпеки. Це — міжнародна практика: у жовтні по всьому світу проводять заходи, щоб привернути увагу суспільства до загроз у мережі. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.
09 Жовтня, 2023 р., 09:20
Чому виникає м’язова напруга?
09 Жовтня, 2023 р., 09:19
Дорогі українці, українки! Сьогодні говорив з Прем’єр-міністром Ізраїлю Нетаньягу. Висловив співчуття через численні втрати від удару терористів. Прем’єр-міністр поінформував про ситуацію станом на зараз та дії сил оборони й безпеки Ізраїлю.
07 Жовтня, 2023 р., 19:30
Начальник КОВА Руслан Кравченко днями провів оперативну нараду з керівниками правоохоронних органів області, представниками НАЗК, головами районних військових адміністрацій. Метою заходу є ефективна боротьба на всіх рівнях із корупцією.