30 Вересня, 2021 р., 10:09
Міністерство соціальної політики реалізує інноваційний навчальний проект для територіальних громад України в онлайн -форматі «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні територіальних громад». Він передбачає проведення дистанційно двадцяти навчальних заходів, які відбуваються в межах третього етапу навчальних заходів. Представники громад отримують актуальні знання стосовно моделей соціального захисту в умовах децентралізації повноважень.
30 Вересня, 2021 р., 10:08
Усиновлення – одна з кращих сімейних форм виховання для дитини. На цьому наголосила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна у День усиновлення, який Україна відзначає 30 вересня, починаючи з 2009 року.
30 Вересня, 2021 р., 09:19
Євроінтеграційний дайджест №197 вже розлетівся по поштових скриньках, якщо ви ще не підписалися на щотижневу розсилку, це можна зробити за посиланням: bit.ly/digestform.
30 Вересня, 2021 р., 09:13
Обговорили підготовку до опалювального сезону, яка знаходиться на фінішній прямій. Готовність об’єктів інфраструктури загалом по країні становить понад 90%, а деякі міста готові практично на 100%. У підземних сховищах накопичено 18,8 млрд кубічних метрів газу, що більше показників 2017 та 2018 років. Коштів для подальшої закупівлі блакитного палива абсолютно достатньо. Тарифи залишатимуться стабільними, а програма субсидій буде збільшена.https://bit.ly/3m6EZ6N
30 Вересня, 2021 р., 08:59
Висаджувати дерева на шкільних та прилеглих територіях разом зі школярами стає вже традицією для представників Бучанської райдержадміністрації!
30 Вересня, 2021 р., 08:52
У селищі Немішаєве уже близько 16 років (буде у грудні) існує школа східних бойових мистецтв «У-Вей», тренування якої проходять на базі ВСП «Немішаївський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» та місцевого спортивного клубу «Energy drive». Незмінним тренером школи є Віталій Лисак. За роки становлення та розвитку школи «У-Вей» його вихованці стали неодноразовими переможцями не тільки Всеукраїнських, а й міжнародних змагань з ушу-саньда та кікбоксингу WAKO. Зокрема, Ілона Ольховик за здобуті результати у міжнародних змаганнях отримала спортивне звання «майстер спорту України міжнародного класу», а ще декілька спортсменів мають спортивний розряд «кандидат в майстри спорту». Близько 100 вихованців з Немішаєве, Микулич, Клавдієво-Тарасового, Мироцького відвідують заняття на сьогоднішній час.
29 Вересня, 2021 р., 09:43
За два дні у вересні 1941 року на околиці Києва розстріляли понад 30 тисяч євреїв. Це була одна з найбільших масових акцій знищення мирного населення під час Другої світової війни.
29 Вересня, 2021 р., 09:34
29 вересня Україна вшановує  пам'ять  жертв  масових убивств у  Бабиному Яру.  Цьогоріч виповнюються 80-ті роковини від дня початку трагедії 1941-1943 років в окупованому нацистами Києві.
29 Вересня, 2021 р., 09:14
Перша леді України Олена Зеленська презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності». Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа.
29 Вересня, 2021 р., 09:13
Марина Лазебна, Міністер соціальної політики, взяла участь у публічній дискусії на тему «Накопичувальна пенсія - українська мрія чи реальність?», організованою Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С»